PE15A1057
Mfr.Part #
PE15A1057
Datasheet
PE15A1057
Description
LNA 1DB NF 20MHZ TO 1.5 GHZ SMA
Stock
5
Current - Supply :
70mA
Frequency :
20MHz ~ 1.5GHz
Gain :
20dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1dB
P1dB :
17dBm
Test Frequency :
20MHz ~ 1.5GHz
Voltage - Supply :
9V ~ 18V